Каталог товарів

Як сэкономити при придбанні басейну

Категорії

Економіка на будівельному басейні & ndash; советы экспертов

Для початку визначення основних факторів, що впливають на загальну вартість проекту. Таким чином, вплив на вартість будівельних робіт з художнього водопостачання виявляє його форма, застосовуються матеріали та обладнання. У першому випадку ми рекомендуємо віддавати перевагу типовим рішенням (стандартним форматом), які значно дешевші оригінальні. Це реальна можливість заощадити значні матеріальні кошти, не використовуючи для якості сооружений.

Для будівництва сучасних басейнів застосовують залізобетон, полістирольні блоки, поліпропілен (готові вироби). Железобетонні конструкції & ndash; найдорожчим рішенням, але в цьому випадку ви можете розширити тривалий термін служби, який може досягти 50 років (за умови проведення регулярних ремонтних робіт).

Альтернативним та більш дешёвим рішенням для капітального басейну може бути будівництво із застосуванням пенополістирольних блоків, вони додатково арміруються сіткою, що істотно підвищує прочність конструкцій.

І, наконець, третій та найефективніший варіант & ndash; поліпропіленові бассейни. Тут обсяг проектних та будівельних робіт є одним мінімальним, до того часу вам не підлягають обробні робочі роботи, як у випадку із залізничними та пенополістирольними чашами.

Що касається обладнання, то це економія в цьому випадку дозволяє лише визначити його мінімально необхідного набору та використання продукції азіатських брендів, замість дорогих європейських.

Як заощадити при придбанні басейну підкажують нижчезазначені рекомендації:

   • 1) Вибирайте для будівництва типових проектів, які приходять значно дешевше , а в деяких випадках пропонуються безкоштовно.
   • 2) Більше дешівних будівельних матеріалів (наприклад, замість залізобетону можна використовувати полістирольні блоки, бетонні блоки тощо).
   • 3) Свідіть до мінімуму кількість додаткового обладнання. Значимо скорочувати витрати на будівництво та обслуговування відказів від підсвічування, систем противотока та нагріву води.
   • 4) Вмісто дорогих діатомових або картриджних фільтрів використовуються доступні пісні, що забезпечують якісну фільтрацію до рівня питної води.

 

Як сэкономити при придбанні басейну

  5) У сучасних басейнах для очищення води в басейні використовуються роботи-пилесоси, які слідують за чистотою в період між плановими чистками, що здійснюють службовими службовцями. Якщо ви усуваєте чистоту води, то немає необхідності в придбанні цього дорогостоячого обладнання.
 • 6) У перший час можна обойтись без автоматичних системних засобів забезпечення (запланувати цю покупку через 1-2 року), що дозволить скоротити і без того більші трати на будівництві із сімейного бюджету.
 • 7) Для окремих використання сучасних та практичних матеріалів (замість мозаїки та плиток).
 • 8) Розглянути покупку готових комплектів обладнання для басейнів. Такі набори можуть включати труби, фільтри, насоси, електронагрівачі.
 • 9) Загальнопризначені лідери у виробництві обладнання для басейнів є європейськими компаніями, на сьогодні частина їх потужностей розташована в Азії, тому придбати необхідне оснащення можна значно дешевше із збереженням якісних характеристик.
( 42 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину