Каталог товарів

Строим бассейн. Найбільш поширені помилки

Категорії

Переваги бассейнов

 • - Будівництво бассейн високі характерні характеристики;
 • - тривалий термін служби;
 • - можливість створення чаші будь-якої форми та розмірів;
 • - будівництво басейну може вестись на будь-якому місці, навіть там, де присутній високий рівень грунтових вод;
 • - можливість використання для відділення широкого спектру природних та штучних матеріалів;
 • - технологія будівництва басейну дозволяє використовувати додаткове обладнання, наприклад, гірські горки, системи гідромасажу, водопади та ін.

Для того, щоб басейн відповідав усім, що пред'являють к ним вимоги і не визикав проблеми при експлуатації, його будівництво повинно вестись з учётом визначених правил і стандартів. Ниже представлені найпоширеніші помилки при будівництві басейну, знання яких підскаже вам, як правильно побудувати басейн.

Самі розповсюджені помилки при здійсненні бетонного басейну

Як правило, більшість помилок встановлюють місце низька кваліфікація виконавців та якості будівельних матеріалів. Остановимся на основних:

 • Буду бассейни Конструкційні помилки. При експлуатації, чаша басейн підвертається переменним навантаженням і температурним перепадом & ndash; Протягом усього періоду служби служби проводять регулярні процедури очищення, під час яких резервуар опорожняється і заповнюється вновь, виробляє подогрев води. При невідповідності правилам і стандартам будівельних робіт, рано чи пізніше це призводить до деформації чаші та як слідство & ndash; её разрушению. Основними причинами цього можуть бути помилки в конструкціях, наприклад, неправильний розчин форм басейну, при якому не навчаються показники обміну води та перехідні навантаження. Найчастіше до такого дефекту призводить відсутність конструкцій деформаційного шва, який повинен знаходитись між резервуаром та перекриттям.
 • Використання низькоякісних матеріалів, неслухняність технологій. Приміщення якісних будівельних матеріалів є одним із ключових аспектів. , що впливають на експлуатаційні характеристики басейну. Встановлення уваги повинно бути уделено вибору арматури та бетону. При відмінних чашах слід використовувати бетон із спеціальними добавками, які додають кінцевому матеріалу високі гідроізоляційні характеристики. Непередбачуваність при будівництві можна спостерігати за технологією виділення чаші басейну, наприклад, наявність & laquo; холодних швів & raquo;, які в подальшому можуть стати причиною протеїку. Для отримання монолітної конструкції має бути забезпечена якісна укладка бетонної смесі, в якій вводяться спеціальні доповнення, що забезпечують необхідне якість швів.
 • Установка басейну Низька еластичність внутрішнього гідроізоляційного складу. Незалежність від розмірів басейну, при експлуатації на підвертається великим навантаженням. Сильне давлення на стенки чаші, яке непостійно за направленням, приводить до освіти мікротрещину. Для того, щоб уникнути таких проблем, має бути створена укладка гідроізоляційної мембрани, яка має високі адгезійні властивості щодо відношення до бетону та сприяє проникненню влади як виробники, так і снаружи. Є наявність особливо актуально при відмінних чашах з & laquo; холодними швами & raquo ;.
 • Неправильний підбір обладнання. Цей рівень не є менш важливим, ніж будівельні роботи, і, як правило, тут здійснюється само велике кількість помилок. Одним з найрозвиненіших розмножених є неправильний розрахунок продуктивності фільтрації, що в результаті не дозволяє отримати необхідну якісну якість очищення води. Найчастіше зустрічаються помилки в розподілі діаметра трубних систем водоподготовки, що в подальшому призводить до зниження якості водовідведення, зменшення якості води та виходу із строї фільтраційної установки.

У цій статті ми призводимо лише найпоширеніші помилки при будівництві Басейн, багато з яких є критичними та дуже важкими для підправлення. 

 
( 45 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину