Каталог товарів

Доставка

Самовивіз товару в Дніпрі

Адреса складу інтернет-магазину «ІмперБуд»:

Дніпро, вулиця Любарського (Білостоцького), д. 36

(5 хвилин пішки від Слобожанського проспекту (пр. Воронцова).

Час роботи інтернет-магазину:

з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

 

Кур’єрська доставка товарів по Дніпру

При замовленні товарів з розділів «Басейни», «Фільтри для води», «Будівельні суміші», «Вентиляція і кондиціонування» вартістю від 2000 гривень кур’єрська доставка здійснюється безкоштовно, за винятком акційних товарів. В інших випадках вартість кур’єрської доставки розраховується індивідуально.

 

Доставка товарів по Україні

Доставка обладнання в регіони здійснюється із залученням популярних служб доставки Нова пошта і Інтайм.

Ви можете самостійно розрахувати орієнтовну вартість доставки вашого замовлення, перейшовши на сторінку з калькулятором вартості послуг потрібного компанії-перевізника Нова пошта або Інтайм.

 

Гарантія та сервісне обслуговування

На всі реалізовані в інтернет-магазині «ІмперБуд» товари надається гарантія від 2 тижнів до 60 місяців в залежності від сервісної політики виробників. Гарантійний термін кожного виробу можна знайти в його паспорті або керівництві з експлуатації. Підтвердженням гарантійних зобов’язань служить видаткова накладна.

Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається його описом або керівництвом по експлуатації.

 

Обмін або повернення товару

Відповідно до «Закону про захист прав споживача», покупці інтернет-магазину «ІмперБуд» мають право обміняти або повернути куплений товар протягом перших 14 днів після покупки.

Обміну або поверненню підлягають тільки ті товари, що не були у вжитку і не мають явних слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т.п.

Крім того, у товару, який ви бажаєте повернути або обміняти, повинні бути збережені:

– всі комплектуючі частини;

– цілісність і всі компоненти упаковки;

– ярлики і пломби;

– заводське маркування;

– видаткова накладна.

Якщо виріб не працює або працює некоректно, обмін або повернення здійснюється за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не були порушені.

Обмін або повернення товару проводиться виключно в офісі інтернет-магазину «ІмперБуд», розташованому за адресою: м Дніпро, вулиця Любарського (Білостоцького), д. 36, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Для отримання грошей за повернутий товар споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день пред’явлення товару чи, у разі відсутності грошей у касі інтернет-магазину, протягом максимум 7 днів.

 
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину