Каталог товарів

Про нас

Будівництво басейнів – наша сильна сторона

Професійне будівництво басейнів з компанією «IмперБуд» – це можливість втілити мрію про власне місце для відпочинку і розваг в реальність. Провідний спеціаліст у галузі проектування, установки і обслуговування басейнів, наша компанія готова виконати як часткові роботи, пов’язані з реалізацією вашої власної ідеї, так і зробити розробку макету і будівництво басейну під ключ. В обох випадках ціна розраховується індивідуально і залежить тільки від обсягу робіт. Щоб не відкладати втілення мрії в довгий ящик, зателефонуйте нам уже зараз, і ви дізнаєтеся, наскільки вигідним для вас виявиться наші пропозиції.

Етапи побудови басейну

Будівництво басейну розділене на три основних етапи. Особливість такого поділу в тому, що ви, як наш клієнт, приймаєте рішення про те, чи буде це комплексне замовлення або якусь частину робіт ви зможете виконати самостійно. Кожен з етапів контролюється на всіх стадіях і проводиться з точним дотриманням технічної документації та вимог безпеки.

  1. Етап перший – вибір типу басейну, виготовлення проекту, підготовчі роботи.
  2. Етап другий – основні роботи (будівельні, монтажні, оздоблювальні).
  3. Етап третій – налагодження устаткування і введення басейну в експлуатацію.

На кожен басейн під ключ ми надаємо гарантію:

  • На обладнання – 1 рік і більше.
  • На монтажні роботи – 1 рік.
  • На оздоблювальні та облицювальні роботи – 2 роки.
  • На будівельні та гідроізоляційні роботи – 3 роки.
  • На чаші з бетону – 10 років.
  • На скловолоконні чаші – 10 років.

Переваги співпраці з нашою компанією ви будете відчувати протягом всього будівництва. Власна транспортна служба дозволить знизити до мінімуму витрати на доставку обладнання та матеріалів. Ми самостійно проведемо проектування і збір технічної документації – вам лише залишиться вирішити, яке з дизайнерських рішень найбільш вдало відображає ваш задум. Високий рівень кваліфікації наших фахівців, багаторічна практика приватного будівництва і великий досвід роботи з різними будівельними матеріалами – все це буде надано в ваше розпорядження, а європейське обслуговування ви отримаєте в якості бонусу.

Довірте будівництво басейну професіоналам

Ми займаємося будівництвом вуличних акваторій і водних приміщень в будинку не перший рік. За цей період наша компанія отримала безліч позитивних відгуків і зарекомендувала себе як стабільний партнер, що забезпечує належну якість і зберігаючи при цьому мінімальну вартість. На нашому рахунку десятки успішно реалізованих проектів різних типів, починаючи від закритого басейну на дачі і закінчуючи басейнами в лазні.

Вже багато років ми займаємося будівництвом басейнів у всіх містах України, будь то Дніпро або Львів, Київ чи Харків, і наші клієнти з упевненістю скажуть вам, що ми – найкращі в цій справі. Якщо у вас ще залишилися питання, ми готові відповісти на них по телефону. І пам’ятайте – за задоволення треба платити. З нами ви зробите це всього один раз, і потім довгий час зможете насолоджуватися плаванням у власному басейні абсолютно безкоштовно.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину